عقارات للبيع في مراسي البحر الاحمر, صفحة 3

129 عقارات أخرى
  • 18

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لاجون للبيع فى مراسى بالقسط على 6 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٠٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر صف اول علي اللاجون بمقدم 5% متشطب

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢١٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه 230 متر علي اللاجون بمقدم 5% وتسهيلات

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٢٥٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوماباي شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٥٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا على البحر من طابق واحد 0%مقدم على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة فيلا طابق واحد أرض 400م بمقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شالية متشطب بإطلالة بحر مباشرة بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه علي البحر والجولف متشطب, بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ب فيو البحر وحديقة خاصة استلام فوري متشطب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ف الجونة الجديدة من اوراسكوم جاهزة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 3 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمراسي في مرحله ليا متشطب بالفرش و الاجهزه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل بإطلالة بحرية على البحرالأحمر

    Crafters Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢١٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا اطلالة اللاجون والبحر مقدم 5% قسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة بانورامية للبحر 5 غرف بدون مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس إطلالة الجولف وسعر الطرح بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة إطلالة البحر بدون مقدم وقسط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٧٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول على البحر والجولف بأقل سعر في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك فيلا دايركت على اللاجون اقساط 8س!!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك تاون هاوس 4غرف دبل فيو اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف فيو لاجون و بحر بتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ١٧٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع