عقارات للبيع في فيراندا, صفحة 14

334 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٠٨٤٬٦٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في فيراندا سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٨٥٬٣٧٥ جنيه

    شقة دور أرضي للبيع في فيراندا سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٣٨٨ جنيه

    Penthouse For Sale In Veranda Sahl Hasheesh

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٨٦٬٤٥٥ جنيه

    شالية للبيع فى سهل حشيش بالتقسيط على 6 سنوات

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٤٦٨٬٠٠٢ جنيه

    2BR Apartment with garden in prestigious community

    Beyoot logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٣٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٩٨ جنيه

    1 BR Apartment with pool view in prime community

    Beyoot logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٦٣٬٩٧٩ جنيه

    Exclusive Apartment with Private pool and garden

    Beyoot logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٨٬٥٣٨ جنيه

    Elegant studio fully finished with pool view

    Beyoot logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٢٣٤٬٦١٧ جنيه

    Private Garden Apartment For Sale In Veranda

    ROI For Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٨٧٦ جنيه/متر مربع