شقق للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 129

3,394 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استيقظ على إطلالة بول، على بعد خطوات من الشاطئ

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بذكاء في قلب الممشى السياحي – Grand Rock

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    منزلك الأنيق على طريق مجاويش في منتجع تريفانا

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٤٧٬٦٠٠ جنيه

    حيث تلتقي أناقة حمام السباحة بالحياة الساحلية

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٩٧٧٬٢١٥ جنيه

    استثمر في ستوديو 38م² في قلب الغردقة استلام فوري

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    Studio pool view apartment at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استثمارى بتراس على حمام السباحة بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٥٬٦٠٠ جنيه

    استوديو 63م تشطيب كامل إطلاله جبليه

    Hurghadians Property logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه في الممشى السياحي مقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه غرفتين في مشروعنا بالممشى

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٣٣٠٬٥٠٠ جنيه

    شقتك59 م² بسعر الكاش (بعد خصم 15%) 1,980,925 EGP

    Homes Bay logo image

    مارينا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بشقة بإطلالة مميزة على المسبح والممشى سياحي

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45 مترًا مربعًا مطل على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    hurghada heights بالممشى السياحى بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في منتجع مثالي، راحة يومية في تريفانا

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠١٬٠١٤ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 83 متر مربع عقد اخضر

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مثالي مع إطلالات خلابة على المسبح

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٩٢٬٨٥٤ جنيه

    ستوديو باطلالة علي البحر جاهز للاستلام بمقدم 30%

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٨٢٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 39 م² في الممشى السياحي – تسليم 2027

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Storia Del Mare فى طريق عرابيا بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه غرفتين في الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٧٩٬٤٥٦ جنيه

    FlorenzaKhamsin فى طريق عرابيا فى الغردقة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45 مترًا مربعًا مطل على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٨٢٬٨٧١ جنيه

    Storia Del Mare بالغردق

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٤٩ جنيه/متر مربع