شقق للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 125

3,378 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٦٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتا نوم بإطلالة على البحر | ممشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 متر تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م² في لا جونا – إطلالة على البحر 20% مقدم

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    hurghada heights بالممشى السياحى بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 63 متر مربع في الممشى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 58م في قلب الممشى السياحي بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٩٨٬٠٣٦ جنيه

    شقه غرفتين في الاحياء مساحتها 99 متر مربع

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45 متر تشطيب كامل إطلالة ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 35م تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتشف ملاذ أحلامك في إيبيزا

    Homes Bay logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 45 متر بمقدم 20% باحدث المشاريع بالاحياء

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    عِش الحياة الراقية في جراند روك شقة للبيع بغرفتي

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 متر غرفة و صالة تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مطلة على البحر | الجونة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على الجبل | الجونة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٧٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة بغرفتي نوم مطلة على الجبل | الجونة

    Hurghadians Property logo image

2

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٤٬٤٥٥ جنيه

    إطلالة بانورامية مثالية:ملاذك المطل على البحر

    Homes Bay logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الاحياء مقدم 20% وتقسيط على 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر | الجونة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في تريڤانا موقع مميز

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في الاحياء → منتجع لا جونة بإطلالة على البحر

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجونا بليس: ستوديو 60 متر بإطلالة بحر وحمام سباحة

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استوديو 35 متر يطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 47متر تشطيب كامل إطالة ع حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع