شاليهات للبيع في سفاجا, صفحة 4

854 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى سوماباى بأقل سعر على البحر والجولف

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١١٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فى سوماباى بأقل سعر على البحر والجولف

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه باقل سعر وافضل لوكيشن في سوما باي.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب 5% مقدم هتمتلك اخر شالية متشطب موقع مميز @سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر ف سوما باي 5% مقدم واستلام قريب فيو جولف

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية لقطة 5% مقدم فيو جولف-بحر @سوما باي متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم تشطيب كامل مع حديقة بإطلالة الجولف

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم تشطيب كامل مع حديقة بإطلالة الجولف

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف يطل على ملاعب جولف بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مارينا شالية بأطلالة بحر بمقدم 5% لفترة محدودة !!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم هتستلم بيتك متشطب بالكامل بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم هتستلم بيتك متشطب بالكامل بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مارينا شالية بأطلالة بحر بمقدم 5% لفترة محدودة !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 3 غرف استلام قوري لوكشن مميز بسعر قديم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو بسوما باي شاليه متشطب للبيع علي 8س 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو بسوما باي شاليه متشطب للبيع علي 8س 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دابل فيو بسوما باي شاليه متشطب للبيع علي 8س 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 87م متشطب استلام سنه قسط 5سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٤٩٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم متشطب استلام سنة تقسيط 5 سنوات

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٤٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين على لاجون بمقدم 5% وقسط حتى 8 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة صف اول لاجون بمقدم 5% وقسط حتى 8 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك بنتهاوس دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم شاليه 2 غرف متشطب وإطلالة بحر ٨ سنوات!!!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٢٠٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك بإطلالة لاجون كامل التشطيب | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع