عقارات استوديو للبيع في الغردقة, صفحة 49

2,451 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    85م ستوديو بحديقة فرصة سكن أو استثمار ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 57م تصميم عملي وموقع مميز قريب من الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٤٩٬٣٨٩ جنيه

    امتلك 57م شاليه فيو مسبح بعرابيا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٢٧٬٨٢٥ جنيه

    استثمر في شاليه 45م بسعر استثماري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٧٣٧٬٦٦٧ جنيه

    ستوديو 58م بحديقة خاصة تجربة سكن مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٢٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    ستوديو 57م فرصة استثمار قوية في سهل حشيش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 67م بحديقة خاصة سكن هادي أو استثمار ناجح

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    58م ستوديو موقع مميز وسهل التأجير طوال العام

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م في جراند روك فرصة استثمار قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    ستوديو 57م تصميم عملي وفرصة استثمار ذكية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    دقيقة من Old Town بمساحة 57م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 69م بإطلالة هادئة ومميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 45م تصميم عملي وفرصة استثمار قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 63م بسعر مغري في الاحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    خدمات فندقية تضمن راحتك 57م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٢٥٬٢٦٠ جنيه

    ستوديو 77م في لافندا عيش رفاهية على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    اختيارك الصح لحياة أرقى 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٩٦٠ جنيه

    حياة عصرية بطابع فاخر 57 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٩٦٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    توزيع ذكي لكل المساحات 58م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠١٬٣٣٣ جنيه

    استمتع بإطلالة بحرية مساحة 58 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    كل احتياجاتك جنبك بإطلالة 58م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٤٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 67م فرصة سكن أو استثمار على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 63م داخل ماجرا فرصة استثمار قوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٤٨٩٬٠٠٠ جنيه

    67م تصميم عصري داخل منتجع شاطئي متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٬٧٦٠٬٧٩٦ جنيه

    شاليه 47 متر في مشروع La Gouna ترجم

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الغردقة
مؤشرات حول أداء المجتمع
الغردقة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…