عقارات استوديو للبيع في الغردقة, صفحة 28

2,450 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٢٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو٤٢ متر بغرفة نوم واحدة في جونه كامران

    New Avenue Real Estate logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٢٩٥٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٦٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز ف منطقة الاحياء

    Second Home Real Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فورى عالبحر في الممشي السياحي الغردقة

    Second Home Real Estate logo image

    شارع السنترال السياحى, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥١٩٬٣٠٠ جنيه

    استوديو 35م تشطيب الترا سوبر لوكس إطلاله ع المسبح

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٩٨٬١٩٣ جنيه

    استوديو 52 متر يطل على البحر استلام فورى

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    Pool View Studio in Premium Location - Mark Resort

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٢٠١٬٦٦٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر |منتجع اورو بييتش. الاحياء

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٢٦٬٣٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khmasin Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٣٩٠ جنيه

    استوديو 45 متر فى Marvento Beach Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    48 متر استوديو اطلالة حديقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٤٣٬٣٣٣ جنيه

    46 متر استوديو اطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    45 متر شاليه استثماري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٦٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 50 متر في الكوثر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الغردقه في منتجع بشاطئ خاص!!

    متصدر

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    لا يوجد

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قلب الغردقه(الممشي) بخصم 15% اضافي

    متصدر

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م² بتصميم ذكي واستغلال مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م² مع حمام سباحة وخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمساحة 60 م² بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 60 م² بعائد مضمون وسعر مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م² في قلب سهل حشيش الحيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 60 م² أمام مطار الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 60 م² موقع مميز بجوار المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 36 م² فكرة استثمار سريعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    استثمر صغير واربح أكبر شاليه 36 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٣٬١٢٠ جنيه

    احجز استوديو 38 م² بموقع استراتيجي قريب من المطار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في الغردقة
مؤشرات حول أداء المجتمع
الغردقة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…