بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في ميسكا, صفحة 5

107 عقارات أخرى
  • 6

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة بحر أقرب استلام فيلا مستقلة بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ١٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 3 غرف متشطبة بمقدم 0% وقسط حتى 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤١٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بإطلالة بحر كاملة التشطيب | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين فيلا مطله على البحر و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك الان متشطبة في سوما بجاردن 300 متر وباقساط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – لاجون فيو | بحري – مسكا في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٩٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    Elegant 3 BR villa with sea view in Mesca 1

    Beyoot logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢١٦٬٥١٤ جنيه/متر مربع