شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في الجونة, صفحة 3

117 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك دوبليكس 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو تشطيب كامل قسط علي 8 سنين للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في المشروع شاليه جاردن موقع مميز علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش فيو علي بحيره في سوان ليك الجونه

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٨٬٩٨٥٬٣٠٢ جنيه

    شاليه ارضى بحديقه متشطب بالكامل و المطبخ بالاجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥٩٩٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكيفات بالمطبخ استلام قريب ف الجونه

    Crafters Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    5

    ١٣٩ متر مربع

    ٢١٥٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر اقل من سعر الماركت متشطب بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استمتع بالبحر الاحمر فى الجونة الجديدة بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب في مانجروفي الجونة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٦٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 3 غرف استلام فوري دبل فيو اقساط 8سنين

    Egypt Best Properties logo image

    التل القديم, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٧١٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك شالية علي البحر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لا تفوت فرصة امتلاك شالية صف اول متشطب بدون مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك باطلاله بحر كاملة التشطيب | وحدات محدودة !

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل بالفرش ع لاجون دايركت باقل سعر بالماركت

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شاليه متشطب في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٤٣٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣١٬٨٨٦٬٨٨٣ جنيه

    الجونة توبان ٣ غرف نوم بمقدم ١٥٪؜

    New Avenue Real Estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥١ متر مربع

    ٢١١٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر 3 غرف بسعر قديم في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٣٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر 3 غرف بسعر قديم في الجونة

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف مكادينا متشطب استلام قريب مقدم10% ع 8س

    Evergreen Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٤٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سي فيو بأقل سعر وافضل خطه سداد بمقدم 10% فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سي فيو بأقل سعر وافضل خطه سداد بمقدم 10% فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سي فيو بأقل سعر وافضل خطه سداد بمقدم 10% فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سي فيو بأقل سعر وافضل خطه سداد بمقدم 10% فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سي فيو بأقل سعر وافضل خطه سداد بمقدم 10% فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق سي فيو بأقل سعر وافضل خطه سداد بمقدم 10% فقط!!

    Egypt Best Properties logo image

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع