عقارات 2 غرفة نوم للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 3

4,172 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٢٢٢٬٤٠٠ جنيه

    شقة 2 أوضة 76 متر مجاويش الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٣٬٨٠١٬٦٠٠ جنيه

    2 bedrooms apartment for sale Hub Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حديثة بغرفتي نوم – 1st Avenue South Side

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في الهضبة فيو حمام سباحة

    HPK logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٣٬٥٥٤ جنيه

    شالية للبيع في Kamaran الجونة - شركة أوراسكوم

    Utopia logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ٩٢ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • ريف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ريف تاون

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٦٦٬٨٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 118 م وإطلالة حمام سباحة في مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91م دور أول… تصميم عصري مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك شقة 82م بحديقة خاصة.

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108متر غرفتين بإطلالة شارع مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة 96متر غرفتين بإطلالة شارع في تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مبارك 6, منطقة مبارك, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٥٥٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك شقة 82م غرفتين دور أرضي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفتين 117 م بجوار نيفيلاند

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 91م غرفتين… أسلوب حياة راقٍ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 91 م بالقرب من الشاطئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 91 م بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,بلانكا جاردنز

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 91 م ومساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٨٥٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    امتلك غرفتين 89 م وحمام سباحة خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك غرفتين 82 م وإطلالة حمام سباحة مفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    امتلك شقة 89م دور تاني بروف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 117م غرفتين + روف 39م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • كوڤز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,سوما كوڤز

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨١٣٬٤٤٠ جنيه

    احجز غرفتين 117 م بموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٩٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    احجز غرفتين 82 م أمام سينزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٧٢٬٢٢٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 89 م ولاجون طبيعي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    امتلك غرفتين 82 م بإطلالة حمام سباحة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 82 م وخدمات فندقية

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    2 - 4 غرفة