شقق 2 غرفة نوم للبيع في حى الكوثر, صفحة 3

215 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش براحتك شقة 87 م² في موقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الفرق 87 م² داخل Airport Resort

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفتين 106 م² بعائد قوي وفرصة ذهبية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٦٣٬٢٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 92 م² بتصميم ذكي ومساحات مريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٨١٬٣٢٠ جنيه

    احجز غرفتين 93 م² مع أكوا بارك ومرافق ترفيهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 80 م² في قلب الكوثر وقرب الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفتين 93 م² باطلالة الممشي وسعر مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    80م غرفتين مسبح وممشى دور أول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    106م غرفتين مسبح وممشى دور أول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٦٢٬٨٤٠ جنيه

    92م غرفتين بإطلالة مسبح دور أول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٦٢٬٨٤٠ جنيه

    امتلك شقة 92م غرفتين في منتجع متكامل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٥١٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    80م غرفتين تطل علي الممشي السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    106م بإطلالة مفتوحة على الممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٩٩٬٩٤٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية بعائد مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87 متر – غرفتين نوم بمساحة واسعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الآن في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    مساحات متنوعة تبدأ من 95 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٨٥ جنيه

    خدمات متكاملة لحياة أكثر راحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة83م قريبة من الشيراتون والمارينا في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 68م فرصة مميزة جنب كارفور وكل الخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 68م في موقع حيوي قدام المطار مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 83م داخل منتجع راقي بخدمات كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م مساحة واسعة في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 87م اختيار مثالي للراحة والخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 87 متر عصرية بالقرب من المطار وخدمات كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع