شقق 1 غرفة نوم للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 32

1,393 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة تطل على حمام السباحة و البحر

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر و حمام سباحه في ستون هايتس- 68 م

    Hurghadians Property logo image

    بيلا فيستا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر والمسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 45 متر مربع في الممشى

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 80 متر فى One 7 بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 63 متر pool view فى Hurghada Height

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٣٣٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة Pool View بالممشى بمقدم 15% فقط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة Pool View بالممشى بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٦٧١٬١٩٣ جنيه

    شقة بالغردقة بمقدم 20%علي حمام سباحة

    Homes Bay logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصة One Bedroom بالممشى بمقدم 15% فقط

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في بنورما مجاويش – بمقدم 20%!

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 66م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom pool view apartment at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٢٬٩٨٨ جنيه

    شقه للبيع مساحتها 84 متر مربع في الهضبه الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة | إطلالة حمام السباحة

    Homes Bay logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 68 م² بالقرب من مدرسة ليدرز للغات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    73 م² بجوار المدرسة الفرنسية بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    استثمر في 86 م² بخصوصية وهدوء كامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٧٥٬٦٠٠ جنيه

    استثمر في 73 م² على بعد دقائق من مستشفى الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٧٥٬٦٠٠ جنيه

    73 م² بالقرب من سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع