شاليهات 1 غرفة نوم للبيع في مكادي ريزورت

5 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع في مكادي هايتس بحري علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٨٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخرشاليه للبيع بدون مقدم او بمقدم 950الف في مكادي

    Falcon for Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ١٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شاليه أرضي بحديقة في مكادي هايتس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥١٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطة مفروش للبيع – منتجع ستيلا مكادي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع