كبينات للبيع في مصر, صفحة 7

237 عقارات أخرى
  • 9

    كبينه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا للبيع فى زهرة الساحل الشمالى بسعر مميز

    Ring Road Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    كبينه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب برأس الحكمة استلام قريب 2027

    Inn Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    كبينه

    ١٣٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    كابين LESIDI للبيع صف أول مفروشة بالكامل ومكيفة

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢٤٣٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين مفروش بالكامل بخدمات استلام خلال سنتين

    Selection Code logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على اللاجون للبيع فى بلايا

    New Avenue Real Estate logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين للبيع في موقع مميز جداً بإطلالة بحر مباشرة

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١١٬٩٣٢٬١٨٤ جنيه

    كابانا للبيع 45م على البحر مباشرة في هاسيندا ويست

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٦٥٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    كبينه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة مميزة للبيع مفروشة ومكيفة بالكامل

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٣٬٣٧٤٬٠٠٠ جنيه

    كابين+جاردن ع البحر للبيع بخصم 8مليون او اقساط 12س

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٢٩٠٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينه مساحه كبيره عل بحر مباشرة

    Remax Station logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا على اللاجون للبيع – هاسيندا ويست، بالم هيلز

    Realpals Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة صف اول بحر مفروشة بالتكييفات بسعر لقطة

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابين علي البحر مفروشه بالكامل استلام سنتين

    Selection Code logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا متشطبه علي البحر استلام فوري

    Selection Code logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك كابين دلوقتي في قلب امواچ الساحل الشمالي فور

    Selection Code logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٥٥ متر مربع

    ١٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كابينه على البحر واللاجون سوان ليك الساحل

    SG Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١١٬١٥٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه ريسيل في موانتن فيو راس الحكمة محدود

    Allocate Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٣١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    كبينه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبينه بحمام سباحه خاص فى زهره ريسيل استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ١٠٬٠١٢٬٣٦١ جنيه

    كابينة لاجون للبيع بهاسيندا ويست بأحسن فيو وموقع

    Image Investments logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٢٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    كبينه

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة للبيع بسعر ممتاز للبيع مفروشة بالكامل

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٨٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    كبينه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كبانه استلام 8 شهور كاش فى زهره الساحل الشمالى

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١٩٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    كابين باقل مقدم 5% وتقسيط على 10س فى هايسندا بلو

    Platinum Properties logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٦٧٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    كبينه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالفرش صف اول علي البحر

    Property Hills Star logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابينة متشطبة بالتكيفات و الفرش ف جايا استلام قريب

    Property Hills Star logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٣٨ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    كبينه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على اللاجون مباشرة كابين مفروشه للبيع في سي شيل

    Aspire Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع