شقق فندقية للبيع في مصر, صفحة 4

745 عقارات أخرى
  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات - بوليفارد المستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات مقدم 5٪ تقسيط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالتكييفات - بوليفارد المستقبل سيتي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية استلام فوري علي اقساط حتي 2027 في مراسي

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بحديقة خاصة استلام فوري فى مراسى

    Master Mind Real Estate Services logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع على البحر مباشرة - فوكا باى

    Marina Home logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٥٬٨٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 48م بأقل من سعر السوق في مراسم

    AK Circle logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٢٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقى40م مشروع ترايمف بالتقسيط ع15سنة

    Vida Solutions logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار في شقق فندقية بجانب اركان

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالعفش والاجهزه بحديقه جاهزه للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقق فندقية

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه استلام فوري بفندق المريوت ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقق فندقية

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية للبيع بإطلاله على اللاندسكيب و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقق فندقية

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بعائد سنوي2 مليون للبيع شقة فندقية بإدارة ماريوت

    Abrag Real Estate logo image

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في فندق كراون بلازا داخل 205 زايد تكملة اقساط

    Abrag 2 logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    4

    ١٥٩ متر مربع

    ١١٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في Four Seasons Nile Plaza

    Masar Real Estate logo image

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مميزه للبيع في Four Seasons Nile Plaza

    Masar Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه للبيع في 205 by crown plaza

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيع فيو علي ال canal ف 205 arkan palm

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٤٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقق فندقية

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب15% امتلك وحدة فندقة بادارة Hilton وقسط على 15سنة

    Promax Property Investors logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع