شقق 3 غرفة نوم للبيع في القليوبية, صفحة 10

716 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٨٬٠٠٥ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة سكنية داخل كمبوند اوچاد بمد

    متصدر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    أو جايد, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ليك هاوس بالعبور أمام الحي الثامن

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 230م للبيع في جولف سيتي العبور وبسعر مغري

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 190م بحري بجولف سيتي العبور استلام فوري

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٤١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة لقطة 183م بجولف سيتي استلام فوري

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة راقية 160م بإطلالة مميزة على ملعب الجولف

    شارع المشير أبو غزالة, جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٦٧٬٠٧٦ جنيه

    امتلك وحدتك فى كمبوند لاجونزا فى العبور

    Feeds logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٩٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا تاون بالعبور مساحة 165م

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا تاون بالعبور 155متر

    Emak Realestate logo image

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن بفيلات الحي السادس 200م هاي لوكس بالفرش

    Location Real estate' logo image

    الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة في العبور–تشطيب كامل– استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الامام مالك, الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 300م للبيع في أرقى أحياء العبور موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع قطر الندي, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٧٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور علي شارع ال70

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة العبور من المالك مياشرة 140متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧١١٬٢١٧ جنيه

    شقة للبيع O-PAL Compound بالعبور الحي السادس 149م

    Emak Realestate logo image

    شارع الامام ابو حنيفة النعمان, الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 متر في العبور الحي التاسع

    Pylon investment logo image

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 3 غرف و2 حمام بالحي التاسع باقل سعر ممكن

    Location Real estate' logo image

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن علي الفيو 200م خطوات من الحزام الاخضر بمصعد

    Location Real estate' logo image

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 125م ارضي بجاردن

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م دار مصر العبور بحري وإطلالة مفتوحة

    Creative Real Estate logo image

    ميدان الثقافة, الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110 متر استلام فوري بحري بكمبوند جردينيا 2مميز

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة العبور من المالك مباشرة مساحة 175

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند سيتاليا العبور لجديده

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند سيتاليا العبور لجديده

    جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٢١٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ليك هاوس بالعبور أمام الحي الثامن

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٧ جنيه/متر مربع