شقق دور أرضي للبيع في القليوبية

70 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 20% واستلام يبدأ من 6 أشهر تملك وحدتك

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 106م + جاردن 69م بفيو مباشر على الـ Park

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة سكنية داخل كومباوند بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    جولف سيتي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة بفيو مميز في جاردينيا 2 العبور

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 80م | كمبوند جاردينيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م في منطقه بيت الوطنB20 ارضي بجاردن

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه95م +جاردن بسعر لقطه بكمبوند Citalia العبور

    سيتاليا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 165م في بيت الوطن العبور الجديدة

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بمقدم 20% والباقي تقسيط ل 36 شهر

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م دور اول علوي

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب اداري على الطريق الرئيسي مباشرة ب مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي 153م + جاردن 71م

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    4

    ١٥٣ متر مربع

    ٢١٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م بسعر لن يتكرر

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن بأفضل سعر وتقسيط مريح

    طريق بلبيس - خط 10, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة في العبور–تشطيب كامل– استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع الامام مالك, الحي السادس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    تجربة سكنية راقية ومتكاملة في قلب مدينة العبور

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٠٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٥٨٬٤٣٢ جنيه

    شقة أرضية بجاردن - كمبوند Viale Residence – العبور

    Feeds logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بفيو Water Feature + Swimming Pools

    Feeds logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة وتقسيط 100شهر في تراث بارك العبور

    Kayan El Aqaria logo image

    تراث بارك, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للسكن في العبور بمقدم 10% وتقسيط حتى 100شهر!

    Kayan El Aqaria logo image

    تراث بارك, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٤٤٬٩٣٣ جنيه

    تجربة سكنية راقية ومتكاملة في قلب مدينة العبور

    Feeds logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٥٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٦٣٬٠٠٠ جنيه

    الان في العبور O-Jade Compound

    Feeds logo image

    أو جايد, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بمدينة العبور الحي السادس -نوع ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل - مدينة العبور, الحي السابع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع