شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في كمبوندات القطامية

17 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 135م بالتكييفات والفرش(الجراج) بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفرش وعائد استثماري في كمبوند القطامية جاردنز

    Next Door Consultancy logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م للبيع كومبوند بالم سيتي قطامية

    Ring Road Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه غرفتين متشطبه الترا لوكس في وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125م غرفتين مفروشه بالكامل+ التكييفات

    INVEST PRO logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 130م مفروشه في وان قطاميه+AC (بالجراج )

    INVEST PRO logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالفرش بأقل سعر - قطامية

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • وان قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,وان قطامية

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع فى كمبوند وان قطامية موقع استراتيجى

    Chances Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135 متر متشطبة بالفرش والتكيفات قسط على 3 سنين

    The Map Investments logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع الفرش والتكيفات سرايات القطامية مقدم 35%

    The Map Investments logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز بكومبوند قطاميه هايتس

    Remax Station logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالفرش والتكيفات سرايات القطامية

    The Map Investments logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في قطامية هايتس فيو لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٨٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن مفروشه للبيع في كمبوند قطاميه جاردنز

    Al Maz Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • ذا بروكس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,ذا بروكز

    2 غرفة