شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في وان قطامية

8 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 135م بالتكييفات والفرش(الجراج) بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه غرفتين متشطبه الترا لوكس في وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125م غرفتين مفروشه بالكامل+ التكييفات

    INVEST PRO logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • وان قطامية

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,وان قطامية

    2 غرفة

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 130م مفروشه في وان قطاميه+AC (بالجراج )

    INVEST PRO logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع فى كمبوند وان قطامية موقع استراتيجى

    Chances Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع