عقارات 1 غرفة نوم مفروشة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 2

50 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو متشطب فى ميفيدا للبيع

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75 متر تشطيب فندقي جاهز للاستلام تاج سيتي

    Compound Hekaya logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فرصة استثمارية لا تُعوض في قلب بام هيلز!

    The Homies logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سوديك فيليت – V-Residence

    SKEEP logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي باميز موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio for sale praim location

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالم هيلز جاهزة للسكن جنب الجامعة الأمريكية فو

    Crafters Real Estate logo image

1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل دور متكرر فى بارك ريزيدنس

    ARC Investments logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل للبيع في اي ستي

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم فندقية للبيع في ابراج زيد بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ١١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • هوب

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٣١٬٧٠٧ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,هوب

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقق فندقية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية غرفة نوم علي 10 سنين اقساط - مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه متشطبه بالتكيفات غرفه واحده -المراسم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع ستوديو فرش راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة فندقية للبيع من أورا Ora بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٥٣٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في تاج سيتي - بسعر مغرى جدا

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة 100م استلام فوري متشطبه بلفرش الان

    Bright logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل ستوديو مفروش للبيع بجوار الجامعه الامريكيه

    Osoul Residence logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل بسعر أقل من السوق – V Residence

    Insider Real Estate Consultancy logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في كاساكوون - القاهرة الجديدة

    ERMA Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في كاساكوون - القاهرة الجديدة

    ERMA Real Estate logo image

1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • سيليكشن تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في كاساكوون - القاهرة الجديدة

    ERMA Real Estate logo image

1

    2

    ٥٣ متر مربع

    ٩٠٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/بيع/تاج سيتى/ استلام فورى/مفروش

    Home Destination logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقق فندقية

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بالفرش فيو لاندسكيب استلام 2026 بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٩٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة للبيع في سوديك فيليت – V Residence

    Capital Lords Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو/للبيع /بالمراسم/مفروشة بالتكيفات

    Home Destination logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • دو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    1 - 2 غرفة

1