بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 189

4,727 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا | لليع | كومباوند ديار اركو.

    ERA Real Estate Egypt logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع ريسيل تكملة اقساط / استلام فوري

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا فاخره قطاميه كريكس استلم فوري موقع مميز

    Home Select for real estate logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في تاج سيتي القاهرة الجديدة

    Home Destination logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع أو للإيجار في قطامية هيلز

    ElGammal real estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٥١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله اكبر مساحه بالكومبوند بموقع فيو مفتوح

    طيبه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بكمبوند قطاميه هيلز التسعين

    Capital Lords Real Estate logo image

5

    5

    ٤٨٤ متر مربع

    ١١٩٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة نصف تشطيب للبيع في الحي الثاني

    Better Estate Investment logo image

    شارع 70, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا روف جاردن 245م استلام 2025 بأقساط -ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مميزة قطامية هيلز

    ElGammal real estate logo image

6

    5

    ٥١٧ متر مربع

    ١١١٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مونتن فيو اي سيتي استلام فوري 340م

    Premises logo image

5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ريفيرا هايتس (التجمع الخامس)

    Smart Assets Real Estate logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ٥٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا 215م للبيع بخصم 25% او اقساط 10 سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬١٢٨٬٩٨٨ جنيه

    فيلا مشطبه للبيع بمشروع Solana East التجمع الخامس

    Eureka Real Estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢١٧٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بسعر مميز داخل ستون بارك

    Oaks Real Estate logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا | للبيع | كونكورد جاردنز

    ERA Real Estate Egypt logo image

    كونكورد جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع عالفيو بكمبوند قطامية هيلز

    ElGammal real estate logo image

6

    7+

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مونتن فيو 3 بموقع مميز و مساحة أرض ٣٣٣ م

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١١٬٥٨٨٬١١٢ جنيه

    فيلا للبيع في تلال ايست القاهرةالجديدة استلام 2027

    Premises logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتمر حنه- للبيع فيلا مقسمه شقق موقع وسعر متميز

    ElGammal real estate logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٤٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع امام المستشفى الجوي

    Remax Style logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ماونتن فيو 3 كمبوند القاهرة الجديدة

    Premises logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٦٣١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا بالتشطيب والتقسيط 10سنين بالتجمع

    Abrag Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٣١٣ متر مربع

    ١٧٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمباوند طيبه فيلا رائعه للبيع موقع وسعر مناسب جدا

    ElGammal real estate logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    twin house for sale swan lake scarlet

    ElGammal real estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع