بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 147

4,727 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٦ جنيه

    فيلا مستقلة استلام 2026 في تاج سيتي بالتجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 9سنين لفترة محدودة و امتلك اقل سعر فيلا !!

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اوفر في سيتي جيت(لقطه)ستاند الون-استلامها فوري

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل للبيع فى ماونتن فيو 1

    Host Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر فيلا type E في بالم هيلز موقع مميز لقطه

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر ريسيل في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب لوكيشن متميز فيلا 225م-4غرف ف ازار بأرخص سعرممكن

    Bright logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر فيلا مستقلة جاهزة للسكن في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف فيو مميز بأقل اوفر الان ف ازار بالتقسيط

    Bright logo image

5

    5

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٥٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فـــــوري موقع مميز تشطيب سوبر لوكس

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة لاند سكيب للبيع في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦١٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | فاونتن بارك | جولدن سكوير

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ريسيل في بالم هيلز في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦١٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى كمبوند ريفيرا هايتس التجمع الخامس

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ميفيدا بمساحة كبيرة جدا و موقع مميز

    Premises logo image

7

    7+

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع في مفيدا كلاسيك، التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

6

    6

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٩٦٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة مباشرة على البحيرة في تاج فيل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ١١٩٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع | PK1

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

7

    7

    ٨٩٠ متر مربع

    ١٣٧٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل في بالم هيلز لوكيشن مميز استلام فوري

    Allocate Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ٧٨٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع-بحمام سباحة خاص في حياه كمبوند

    Premium Homes logo image

    حياة ريزيدنس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٨٥ متر مربع

    ١١٩٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الفخامة في تاج سيتي | فيلا جاهزة بمساحة كبيرة

    Merak Real Estate logo image

4

    6

    ٦٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٠٩٩٬٧٩٠ جنيه

    فيلا 3 غرف نوم مع حديقة كبيرة، التسليم 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٤٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر ف الماركت موقع مميز متسلم

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ستون بارك اقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٥٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٦٠١ جنيه/متر مربع