بيوت و فلل للبيع في التجمع الخامس, صفحة 116

4,727 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مذهلة للبيع في كمبوند ماونتن فيو 2

    Arabia For Real estate logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون+حمام سباحه تشطيب كامل قطاميه هيلز

    views investment logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نادر في سيلينا سوان ليك موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٥٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع بكمبوند ذا كريست في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فاخرة تايب B في كمبوند ديار المخابرات

    Arabia For Real estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا راقية نصف تشطيب بإطلالة مميزة في كمبوند سيتي

    Arabia For Real estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ١١١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎فاميلي هاوس للبيع في مشروع 97بالم هيلز قسط 84 ألف

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ١٩٢ متر مربع

    ٨٩٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقل جاهز للاستلام للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند ذا كريست في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

5

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه332م من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية – أرخص فيلا مستقلة في كمبوند لوروا

    Arabia For Real estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٠٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت ديار القطريه

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٦٣ متر مربع

    ١٥٧٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باطلالة فريده علي البحيرات فيلا كمبوند ليك

    Arabia For Real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز جاهزة للاستلام الفوري سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون بجاردن استلام فوري جمب ال AUC

    views investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون في القطاميه للبيع في كمبوند مميز

    Empire real estate and investment logo image

4

    4

    ٤٤٤ متر مربع

    ٣١٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن في موقع متميز بالقرب من ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٦٠٩٬٢٥٠ جنيه

    فيلا فى سيتى جيت للبيع على اقساط حتى 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٤٠٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا - مرحلة جارنيت - القاهره الجديده

    Empire real estate and investment logo image

4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام الفوري للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ١٠٤٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند قطامية هيلز

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

7

    4

    ٦٧٠ متر مربع

    ٧٩٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بتشطيبات عالمية في أرقى مواقع ليك فيو

    Arabia For Real estate logo image

7+

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف نوم جاهزة للاستلام الفوري سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٣١٨٬٢٥٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للاستلام للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بمقدم 2,300,000 في ذا كريست التجمع

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع