بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 78

4,468 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في سعاده بتشطيب فاخر وتقسيط مريح علي 9س

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل ل10س

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع الخامس جاهزه للمعاينة دلوقتي

    Oaks Real Estate logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة استلام فوري بماونتن فيو Icity بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٨٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلات فاخرة في سعاده القاهرة الجديدة بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحة فيلا افضل تقسيمة وأكبر أرض تطل لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٩٦١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاندالون سعر ولوكيشن لقطة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بحديقه خاصه و روف فى تاج سيتى- تا

    Host Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلت مشطبة بالكاملة اقساط تصل ل10س

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري كمبوند ماونتن فيو التجمع

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٢٦٦٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط 10 سنين | فيلا كورنر بموقع مميز على لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٤٩٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Aqarpedia For Resale logo image

5

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو على ملعب الجولف بالقرب من الباتيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بموقع مميز جدا | بفيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٧٢٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا متشطبة استلام فوري في ماونتن فيو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري موقع مميز بجوار بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر بإطلاله على مسطحات مائيه - 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاندالون لوكيشن مميز بمقدم و اقساط

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٩٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الطرح الجديد في سعاده فيلات بتسهيلات كبيرة

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطة - استلام فوري - ميفيدا

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز علي لاندسكيب - بحري صريح - كورنر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٦٧٣٬٧٥٠ جنيه

    فيلا فاخرة 230م بأقل سعر وافضل فيو في كمبوند كازار

    Onyx for real estate logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٥٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا في سعاده بمقدم 5% وتقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 930م بالشويفات - موقع استراتيجي

    Elshams Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا 300م استلام فوري في ماونتن فيو هايد بارك

    Oaks Real Estate logo image

5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع