بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 83

4,468 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون مستقله اوبن فيو و استلام فوري

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦١٠ متر مربع

    ١٤٧٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٥٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سيتي جيت التجمع الخامس باقساط

    Platinum Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥١٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون كورنر افضل لوكيشن و استلام فوري

    Smart Step logo image

5

    6

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون لقطه اوبن فيو و استلام فوري

    Smart Step logo image

6

    6

    ٧٧٢ متر مربع

    ٦٨٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالم هيلز نيو كايرو ,

    Brokerage Hub logo image

4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة متشطبة 244م للبيع في ميفيدا

    AK Circle logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ٢٠٤٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز قطامية )PK2) / استلام فورى

    Gold Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون تقسيمه مميزه اوبن فيو استلام فوري

    Smart Step logo image

5

    6

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١١٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره استلام فوري موقع مميز فيو مساحات خضراء

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لافيستا التجمع متشطبة استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ١١٥٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنتين متشطبة للبيع في لافيستا التجمع

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٣٣٩ متر مربع

    ١٢٣٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع في بالم هيلز التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز قطامية اكستنشن-ارخص ستاندالون 540م للبيع

    YaKan Properties logo image

4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا صف أول جولف في سيتي جيت بالتجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت افين-ستاندالون450م اوبن فيو علي الاندسكيب

    YaKan Properties logo image

4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا 3 ادوار ب حمام سباحه و 2 جراج ومدخل خاص

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٥ متر مربع

    ٥٦٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحه متشطبه بحري كورنر ليك فيو

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في الباتيو اورو- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٧١٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    بدون أوفر | فيلا Signature بفيو بحيرة في تلال إيست

    Sweet Home Realestate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٥٧٥ متر مربع

    ٣١٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون ميفيدا أقل سعر متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون لقطه بأميز لوكيشن و استلام فوري

    Smart Step logo image

5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب راقي 355متر برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

5

    5

    ٣٥٥ متر مربع

    ١٥٢٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بحمام سباحه في ميفيدا بحري وفيولاند سكيب

    Fortune Real Estate logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون مستقله اميز تقسيمه و استلام فوري

    Smart Step logo image

5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع