بيوت و فلل للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 56

4,413 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز نيو كايرو بسعر مميز جداً

    Real Vision logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٠٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند هايد بارك موقع مميز

    Escan Group logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٢٢ متر مربع

    ٨٠٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو نصف تشطيب جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكييفات استلام فوري بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في بالم هيلز بسعر لقطة فيو مميز

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

6

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن بسعر أقل من سعر السوق لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

5

    6

    ٤٩٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا بأميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا بأميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا باميز وارقى موقع لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

6

    5

    ٦٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع أقرب إستلام في قلب التجمع بالقسط على 7س

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ١٣٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من ماونتن فيو التجمع بفيو مميز

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله موقع مميز للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    7

    ٥٠٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستادالون وكيشن لقطة في ازار 1

    Egypt Best Properties logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٩٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 240 م للبيع استلام فوري متشطبة في ستون بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب High End خلف AUC بقلب التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اي فيلا في ماونتن فيو هايدبارك بمقدم 4800000

    Oaks Real Estate logo image

6

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٢٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story صف اول ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٤٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ماونتن فيو 1

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري في قلب القاهره الجديده اقساط

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 465م لوكيشن مميز جدا متشطبه بالكامل للبيع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    5

    ٤٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    M فيلا للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بفيو مميز في ستون بارك بسعر لقطة

    Oaks Real Estate logo image

5

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون فيلا 376م لوكيشن مميز جدا للبيع في ليان

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٤٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ليك فيو بوتيك بموقع مميز جدًا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٣ متر مربع

    ٦٩٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للتسليم بإطلالة على ملعب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١١٠٬١٢٢ جنيه/متر مربع