عقارات للبيع في الرحاب, صفحة 13

954 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع في الرحاب المرحلة الرابعة مجموعة٧٢

    AMG. logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نادره للبيع في الرحاب ١ ٣ دقايق من جت واي مول

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب بالقرب من مول 2 وجيت واى

    Escan Group logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن موقع مميز

    Escan Group logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج القصر–12غرفة وجراج ضخم للبيع –رحاب هيلز

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب – موقع مميز جدًا

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بمدينة الرحاب نموذج: G

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزه للسكن الفوري في النموذج الأكثر طلبا في لوكيش

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بسعر مغري بالرحاب 136م نص مفروش للبيع كاش

    HA Group Rehab logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٩٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع465 ستاندالون تشطيبات فندقيه اسانسير

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م تشطيبات خاصه للبيع بالرحاب 2

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 162م للبيع بالرحاب بسعر تجاري

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٠٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية للبيع بمدينة الرحاب، بمساحة 200 متر

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف لقطة متشطبة استلام فوري جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع نجيب الريحاني, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه للبيع دقايق من التسعين بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٥٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بالمطبخ والتكييفات فيو وايد جاردن

    Home Way logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز بجوار الخدمات مباشره والمسجد

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالفرش والاجهزه في مدينة الرحاب

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فوري متشطبه سوبر ديلوكس موقع رائع-رحاب

    IRTKAZ logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٩ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب هيلز فيو جاردن أرض 560 متر

    The Broker EG logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الرحاب أرض 550 متر تشطيب كامل

    The Broker EG logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب شقة ارضى بحديقة بالمرحلة السابعة2نوم

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش والاجهزة شقة 139م بسعر مميز جدا 3نوم

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز مراحل الرحاب المرحلة السابعة الجديده139للبيع

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – نموذج K | تشطيبات خاصة | موقع مميز

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع