عقارات للبيع في ميفيدا, صفحة 38

1,743 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب مميز و فيو مفتوح للبيع في ميفيدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٨٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه برايم لوكيشن تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٨٤٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بالتقسيط برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

5

    5

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات فاخرة - مع مطبخ وتكييف - في موقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مكتملة التشطيب للبيع في ميفيدا

    Premium Homes logo image

4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٠٨٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند ميفيـــدا ,

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٣٬١٩١٬٣٩٥ جنيه

    صفقة بوليفارد فاخرة | ميفيدا 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٤٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالدور الأول | ميفيدا كريسنت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١١٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل دخول لميفيدا | بارسل 23 غرفتين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة تاون هاوس مميزة | ميفيدا أفينيوز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ١١٥٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب بالكامل للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب مالك بسعر مميز في ميفيدا

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١١٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز بمقدم ٥٪ في هايد بارك التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١١٦٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالتقسيط على ٨ سنوات في هايد بارك التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١١٧٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بالتقسيط على ٨ سنوات في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في موقع مميز في هايد بارك التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١٠٢٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز تقسيط على ٨ سنوات القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١١٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بالتقسيط على ٨ سنوات في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% واقساط على 8 سنوات في هايد بارك

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل متشطب بالكامل بالفرش في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه كورنربالتقسيط برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٩٦٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع فيلا تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع