عقارات للبيع في سيفورا هايتس, صفحة 4

80 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن ألترا سوبر لوكس للبيع خلف AUC في سيفورا

    Capital Lords Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب سوبر لوكس بالقرب من 90 و الامريكية

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فوري جوا كمبوند في التجمع بمقدم 10%

    اشتري بيتك logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١١٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بمقدم 15% واقساط على 9 سنوات

    اشتري بيتك logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٢٬٢٨٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بمقدم 15% واقساط على 9 سنوات

    اشتري بيتك logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٥٠ جنيه/متر مربع