عقارات للبيع في محور محمد نجيب, صفحة 2

90 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م بحديقة خاصة للبيع في جاردينيا 2

    D COMUNITA RE logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردنيا 1 دقيقة من جملة ماركت

    D COMUNITA RE logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥١٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه بين ستيت و سوان ليك

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردينيا هايتس1–استلام فوري بسعر مميز

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردينيا هايتس 3

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة للبيع دبل فيس غير مجروحه التجمع الخامس

    متصدر

    The Map Investments logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    140م شقة للبيع بجاردينيا هايتس استلام فوري دور 3

    Find Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – جاردينيا هايتس 3 – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في منطقة مايان (STM) بين حسن علام

    Crafters Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في محور محمد نجيب | 250م | أمام واتر واي

    Circle Realestate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1200م فيلا للبيع في ديار المخابرات متشطبةسوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في جاردنيا هايتس 3 في التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥١٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه بين ستيت و سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بنتهاوس فاخر بجاردينيا هايتس التجمع الخامس

    El Hefny Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جاردنيا هايتس 2- تشطيب سوبر لوكس

    Fam Egypt logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥١٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه بين ستيت و سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردينيا هايتس 2 230م أرضي مرتفع بحري

    M.S.K Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردينيا هايتس 2 230م أرضي مرتفع بحري

    M.S.K Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للبيع في قلب التجمع الخامس جاردينيا 2

    Smart Location Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري و متشطبه بالكامل بجوار سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن جاهزة فورًا في جاردينيا 3 – موقع مميز

    Smart Location Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جاردينيا هايتس 3 إطلالة مفتوحة تسليم فورى

    El Hefny Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقه نص تشطيب بالكهرباء والسباكه

    Santorini logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٦٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع الفوري في جاردينيا 2

    Smart Location Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% مقدم، واسكن السنة الجاية، وقسط لحد10 سنين

    The Icon Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع