عقارات للبيع في النزهة, صفحة 2

882 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بالمطبخ بأقل سعر في شيراتون

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اليوم بفيو جاردن خاصة تشطيب سوبرلوكس باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقه فندقيه استلام فوري بالتكيفات,المطبخ بخصم

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع بمقدم 1,2 مليون في شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن الان متشطبه بشيراتون بأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • روك يارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ELBATAL Developments
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,روك يارد

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 275م نصف مفروش بأوشن بلو

    Good Deals logo image

    أوشن بلو هليوبوليس‭, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات بجوار سيتي سنتر

    Impact Investments logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٧٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 142م متشطبه استلام فوري تقسيط علي3 سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بخصم 34% أو مقدم 940 ألف - بحري كورنـر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 113م متشطبة بالكامل في كمبوند الجار شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٩٧٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري شقه 184م متشطبة في شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٤ متر مربع

    ١٠٠٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة133م للبيع ف كمبوند متشطبة بالتكييفات ف شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٨٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقل سعر ف كومبوند الجار شيراتون

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمصر الجديدة - شيراتون

    Property Network logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٦٧٣٬٠٤٤ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالكامل بجوار سيتي سنتر الماظه

    Falcon for Real Estate logo image

    فالورى, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ١ متر مربع

    ٦٧٣٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عبد الحميد بدوي 220م² مبانى 2015 الدور السادس

    Home Sweet Home RE logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م لقطه بأقل سعر أمام مطار القاهرة بشيراتون

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م سوبر لوكس فى مساكن شيراتون القاهره

    Envigo Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم خلال سنه شقه ارضي بجاردن بشيراتون بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه113م للبيع فى شيراتون متشطبه بالتكييفات والمطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م بإطلالة حديقة نص تشطيب للبيع بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقل سعر بشيراتون مصر الجديدة بتقسيط8سنين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م (متشطبة تسليم فوري) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع