عقارات للبيع في الهضبة الوسطي, صفحة 6

152 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الهضبه الوسطي

    Q VISION logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي

    Q VISION logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م استلام فورى بالهضبة الوسطى

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م واجهه بالتقسيط الهضبة الوسطى المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م واجهه بالتقسيط الهضبة الوسطى المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كورنيش المقطم الحي الثاني

    Q VISION logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بكورنيش المقطم – الحي الثاني

    Q VISION logo image

    شارع اللواء حسين رفعت, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م 3 غرف واجهه بحري بانوراما المقطم

    sherwoods property logo image

    المقطم وسط البلد, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس بالتقسيط بالهضبة الوسطى

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٤٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م واجهه بالتقسيط بالهضبة الوسطى

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م بالتقسيط 3 نمرة من شارع البارون

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م واجهه بالتقسيط الهضبة الوسطى المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م سوبر لوكس بالحى الثانى الهضبة

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م تصلح مكتب إدارى بالهضبة الوسطى المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م بأميز موقع بالهضبة الوسطى المقطم

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المقطم -الهضبه الوسطي -الحي التالت

    Q VISION logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المقطم الهضبه الوسطى الحى الثالث

    Q VISION logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢٥٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المقطم الهضبه الوسطى الحى الثالث

    Q VISION logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٢٥٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في يالهضبة الوسطى، في الحي الثالث،

    Q VISION logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣١٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالهضبه الوسطي | الحي الثاني

    Q VISION logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي الحي الثالث

    Q VISION logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بالتقسيط بالحى الاول الهضبة الوسطى المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م ارضى بحديقة بالهضبة الوسطى المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م بالتقسيط على 36 شهر بالهضبة المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م بالتقسيط لوكيشن مميز بالهضبة المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٩٦٦ جنيه/متر مربع