شقق للبيع في القاهرة, صفحة 125

49,609 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايستاون تشطيب مميز

    KAMF logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مقدم 5% على 10 سنين في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | مدينتي - القاهرة

    Flag square Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك ايست نص تشطيب ڤيو لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٥٥٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سوديك ايستاون

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٠٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز داخل إيستاون

    KAMF logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس "سوبر لوكس" للبيع - شارع شهاب الدين خفاجة

    Better Estate Investment logo image

    شارع شهاب الدين خفاجه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايستاون الترا سوبر لوكس

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم متشطبة بأقل سعر و بدون مقدم فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيلفيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 218م متشطبه استلام فوري فيR3 العاصمه بمقدم1,2%

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك ايستاون لوكيشن مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية للسكن الراقي أو الاستثمار في واحد من أ

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٦٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240م-ف مربع ذهبي من م نصر,هاي سوبر لوكس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع جمال الدين عفيفي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون ڤالي التجمع استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف مفروشة للبيع في موقع مميز.

    Country For Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز باقل سعر بماونتن فيو التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشترى شقة فى تاج سيتى 166م بالتقسيط حتى 12 سنة

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٠٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 370م مستويين خطوات م مكرم عبيد مدينه نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عبد الله ابن الطاهر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    7+

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع في العاصمه بسعر لقطه+مقدم120ألف فقط

    Roots Real Estate logo image

    كارديا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سوبر لوكس عمارات شباب المهندسين

    Envigo Real Estate logo image

    شارع البنك, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في جاليريا مون فالي موقع مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس احمد الزمر -مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | مدينتي - القاهرة

    Flag square Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة متشطبه بالكامل مطله على حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل في المرحلة الأولى في المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع