شقق للبيع في القاهرة, صفحة 123

49,609 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع مساحه جاردن 120م متشطبه و موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 225 م للبيع فيو لاند سكيب متميزه جدا

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من الـ AUC شقة ١٣٩م في جاليريا مون فالي

    Circle Realestate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٧٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع متميز للبيع في جاليريا مون ڤالي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجراندا الشروق بموقع و بسعر مميزين

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م للبيع في B8 مدينتي

    Isis logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 127م للبيع في مدينتي B8 عقد قديم فيو جاردن

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٦٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 254 متر بجاردن 90 م برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى مدينتى مفروشة تطل على مساحة خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم واقساط بموقع متميز بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٤٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بارقي مناطق مدينة المنطقه التالته 195م

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 م استلام فوري فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكييفات - مقدم واقساط - مرحله كيندا

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٩٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع ف سوان ليك 173 م استلام 2026

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٤٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة ١٤٦م بحديقة ٦٠م للبيع في ذا فيلج

    Circle Realestate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا بوليفارد | شقة للبيع | ڤيو بول

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٣٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87م للبيع في مدينتي B8 حجز 2022 تقسيط 12 سنه

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب استلام فوري في ديستريكت 5 بمبنى

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل اجمالي و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% شقة للبيع 125م +116م متشطبة بجوار سوديك

    Step One Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 6 شهور للبيع في هاب تاون مدينة المستقبل

    Key Point for real estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 119م للبيع في B8 مدينتي | حجز 2023

    Isis logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٠٢٬٩٦٩ جنيه

    شقه 199م فيو خيالي علي landscape متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ١٥٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل موقع مميز - جراج - للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٩١٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر - إطلالة على المساحات الخضراء - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٨١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع