شقق للبيع في الحي السادس, صفحة 2

555 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيست | 3 غرف نوم |

    Ninety Two logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة محدودة اطول فيو مفتوح لاندسكيب في سوديك ايست

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري مرحلة أزاليا في سوديك إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في سوديك إيست شقة بحديقة و استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | سوديك إيست - بمقدم و تكملة اقساط

    Flag square Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بحرى استلام فورى بأقساط في سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى 3 غرف تشطيب فاخر بحرى استلام فوري سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤١٩٬٣١٦ جنيه

    شقة متشطبة استلام سنة بأفضل لوكيشن في سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة على النادي متشطبة - سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٦٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بجاردن في سوديك ايست متشطبه تشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري مرحلة أزاليا في سوديك إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع متشطبة في سوديك ايست تطل على النادي

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع سوديك ايست متشطبة و مفروشة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م تشطيب كامل ريسيل بسعر مميز جدا سوديك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام سنة بأفضل لوكيشن في سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤١٩٬٣١٦ جنيه

    شقة متشطبة استلام سنة مقدم 5% على 9 سنين سودك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مميزة بمساحة 238 في سوديك ايست سعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة برايم لوكشين في سوديك ايست

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٨٠٥٬٣٧٢ جنيه

    ارخص سعر شقه في سوديك إيست موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 1.5% فقط واقساط علي 10 سنوات في سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى غرفتين تنفع تتعدل ٣ غرف فى سوديك ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٨٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأفضل سعر فى السوق سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٦٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكشين متشطبة في سوديك ايست

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك ايست الشروق بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي +جاردن للبيع في سوديك ايست مرحلة ووك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٨٣٬٤١٨ جنيه/متر مربع