شقق للبيع في شارع الميرغني, صفحة 2

33 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع المرغني 180م فيو تحفه

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 200م بتشطيب كامل في الميرغني

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة + روف 440م للبيع بالميرغني مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بمصر الجديدة ڤيو هليوبوليس -نوع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كبيرة في مصر الجديدة بالقرب من الميرغني

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع الميرغني 190م متشطبة

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مربعات ش الميرغنى وأحمد تيسير الجولف

    Broker Edge logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فى شارع الميرغنى الرئيسى بسعر مغرى للبيع شقه

    Commission Real Estate logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

1