شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 173

5,009 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى للبيع في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 151م في كمبوند بيتا جرين المستقبل

    Creative Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة أستلام فوري بأقل سعر معTatweer Misrفى المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مع AL QAMZI ىالمستقبل سيتي بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٩٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف جاهزة للسكن بالمستقبل سيتي +خصم50

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقة جاهزه للسكن موقع مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي استلام فوري فيو مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطبة بأقل سعر مع حسن علام بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقل سعر وبدون مقدم بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لو مستثمر دي فرصه و لو عايز تسكن بردو فرصه اكبر

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع MNHD على طريق السويس بتسهيلات على12سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهز للسكن سعر مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم ريسيل فوري موقع مميز اقل سعر130م

    Allocate Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٨٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 81م للبيع فيو ع اللاجون بجوار مدينتي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كابتيل جاردينز 166+120جاردن

    Waystar Investment logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٧٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة بجاردن متشطبة بالمستقبل +قسط علي12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر لقطة في مشروع بلووم فيلدز استلام

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع وسعر مميز في بلوم فيلدز - المستقبل

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مع حسن علام بالمستقبل أقل سعر+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند مونت نابليون Reportage ا

    Host Real Estate logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متطشب بسعر لقطه اسعار التجمع زمان فرصه

    La Costa For Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سراي استلام فوري بسعر لقطة متشطب بالكامل علي السكن

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٥١٬٥٠٠ جنيه

    شقة 177م استلام فوري في كمبوند زيزينيا – المستقبل

    Creative Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1400k=شقة(212م) جاهزة للسكن اليوم بفيو جاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع