شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 172

5,009 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة فى سراي على طريق السويس بمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنتين وتقسيط علي 10 سنين شقه لوكيشن مميز

    Apart Real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بجاردن اميز لوكيشين بمقدم550الف سراي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٢٦٬٣٩٢ جنيه

    شقة ارضي للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بأميز كمبوند بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار فى سراى شقة بالتقسيط حتى 12 سنة

    Platinum Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ارضي بجاردن في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي بحديقة للبيع في كمبوند لافينير ٣ غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ارضي بجاردن في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة خاصة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى باقل سعر فى بلوم فيلدز قسط11سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٠٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Bloomfields

    Beltone logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فورى فى المستقبل سيتي بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور أرضي بحديقة خاصة في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بأقل سعر في زيزينيا بقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه غرفتين بحري استلام فوري

    ARC Investments logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باقل مقدم 5% و قسط على 12 سنة فى سراى

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى باقل سعر بالمستقبل سيتي قسط11سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع مع حسن علام بالمستقبل وقسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 160م بجاردن للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه ارضي بجاردن

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف أستلام فوري بالمستقبل سيتي بأقساط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فى سراى الوحدات المتاحة محدودة!

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٩٠ جنيه/متر مربع