شقق للبيع في إيسي ريزيدنس, صفحة 5

157 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٦٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٥٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٧٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 112م كورنر بفيو مميز في سراي بخصم كبير

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (158م + جاردن ) على طريق السويس اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي بجوار مدينتي

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 148 متر داخل كمبوند سراي

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٦٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة للبيع (3 غرف+ جاردن )على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك داخل كمبوند سراي بالتقسيط علي ١٠ سنواات

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف اميز لوكيشين ع طريق السويس

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50 % واقل قسط شهرى شقة للبيع امام مدينتى

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% على سعرها (شقه غرفتين للبيع امام مدينتى )

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 80m للبيع في كمبوند سراي بالتقسيط علي 12سنه

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بسعر خيالي للكاش ف سراي المستقبل

    متصدر

    Closer logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 113م بمقدم 370الف قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٢٠ متر في قلب القاهره الجديده بجاردين

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيو بحري ف سراي بمقدم 10% قسط حتى 12سنة

    Summit Real Estate logo image

4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 520الف امتلك شقة غرفتين امام مدينتيNew Cairo

    Closer logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة المستقبل
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة المستقبل

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…