شقق للبيع في سنترال بارك

45 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٢٥٣ جنيه

    شقة لقطة بأقل من سعر الشركة تقسيط 8 سنين

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬١٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز فى اليفا ماونتن فيو بالتقسيط 12س

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٤٨٬٠٧٥ جنيه

    شقة في ماونتن فيو مقدم و اقساط فيو مميز باقل سعر

    Boundless For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    لاجون فيو مميز | شقة 190م في اليفا ماونتن فيو

    Wdeals for real estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٤٦٬٧٧٥ جنيه

    شقة للبيع 145 متر 3 غرف فى اليفا ماونتن فيو

    TREX logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف و ليفينج بمقدم ٤٤٠ الف تقسيط ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥١٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٤٠٬٣٠١ جنيه

    شقة متشطبة في ماونتن فيو بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 190م دور ثاني موقع مميز ومساحة كبيرة

    Aqar Misr logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٨٧٬١٣١ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في ماونتن فيو أليفا لاغون بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة لاجوون و لاند سكيب فيو

    Roots Development logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 145م اقل سعر توتال اليڤا ماونتن ڤيو

    TREX logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٤٠م للبيع في ماونتن فيو اليفا | موقع متميز

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٤٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٥م للبيع في ماونتن فيو اليفا | موقع متميز

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٩٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز المستقبل سيتي ١٠ سنوات تقسيط بدون فوائد

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٢٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة في MV Aliva بأقل مقدم وموقع مميز

    why solutions logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٧٣٬٤٧٦ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شقة 3 غرف للبيع في الريفر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠١٤٬٩٦٥ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شقة 3 غرف فيو داخلي للبيع ف الريفر

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم متشطبة في أليفا ماونتن فيو بمقدم 1,5% فقط

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٣٧٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متلك شقةاطلالة مباشرة على الحدائق و Club Park

    Dastan Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٤١٥٬٥٢٩ جنيه

    شقة بمساحة 140 متر للبيع في أليفا – مدينة المستقبل

    Property Network logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة متتفوتش في Aliva – Mostakbal City

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ريسيل بسعر مش هيتكرر تقسيط 6 سنين

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل فى قلب القاهره الجديده بسعر لقطة

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٧٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن فى قلب القاهرة الجديده بسعر لقطة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

2