شقق للبيع في حى اللوتس, صفحة 21

502 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مع برايفت بوول متشطب بكمبوند امارة ,تقسيط

    Oaks Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بكمبوند امارة تقسيط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع