شقق للبيع في ريجينتس بارك, صفحة 5

160 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن شقة في المشروع 136م ريسيلregents park

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بسعر مميز في ريجنتس بارك

    El Kateb Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو نص مفروش بيع في ريجنتس بارك التجمع

    Horizon Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٩٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ريجنتس بارك تشطيب كامل مع التكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اميز لوكيشن في المشروع غرفتين ريسيل

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط على ٨ سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في ريجنتس سكوير

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | تشطيب كامل | ريجنتس بارك

    Good Vibe Homes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 5% في جولدن سكوير القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم ٥٪ وتقسيط على ٨ سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% في ريجنتس سكوير القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالتقسيط على ٨ سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط على 8 سنوات التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالتقسيط على ٨ سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بمقدم 5% تقسيط 8 سنوات في القاهرة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١١١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه متشطبه في ريجنس بارك استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالتقسيط على ٨ سنوات في ريجنتس التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ارضي بجاردن بمقدم 5% في ريجنتس التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% وتقسيط على 8 سنوات في ريجنتس سكوير

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بمقدم 5% في ريجنتس سكوير التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط على ٨ سنوات في القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٠٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3\4 تشطيب في ريجنتس سكوير القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف فيو لاند سكيب علي بحيره في التجمع

    TREX logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع