شقق للبيع في ريجينتس بارك, صفحة 2

160 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع تشطيب كامل في ريجنتس بارك القاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب كامل في التجمع الخامس ريجنتس بارك

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجينس بارك التجمع الخامس من الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    اقل سعر شقة 188م اول سكن بيع كمبوند ريجنتس بارك

    Horizon Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في كمبوند ريجنتس بارك - التجمع

    Blu Real Estate Marketing logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع –في كمبوند ريجينتس بارك – التجمع الخامس

    ZF Property logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩١٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر في كمبوند ريجنسي بارك

    Gold Routes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطب كامل للبيع رجينتس بارك القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ريجنتس بارك، الدولية، القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 176 متر في ريجينس بارك التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٩٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع في ريجنتس بارك القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض في ريجنتس بارك القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ريجينس بارك التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه في ريجينس بارك التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز في ريجينس بارك شقه للبيع باقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع في الدوليه بمقدم 5% فقط بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفةمميزه للبيع في كمبوند ريجينس بارك الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٢٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع متشطبه في كمبوند ريجينس بارك

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٩٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل ل 8 سنين شقه للبيع في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٢٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض في ريجنتس بارك القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل في ريجينس بارك بمقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١١٧٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للبيع ريجنتس بارك التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع في موقع مميز في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند ريجينس سكوير الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٢٢٬٩٩٠ جنيه/متر مربع