شقق للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 20

1,401 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٢٢١٬٢٥٠ جنيه

    أكبر لاجون فيو بحري تشطيب كامل استلام 2026

    The Polygon logo image

4

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو –

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري نصف تشطيب بالتقسيط علي سنتين

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في بالم هيلز التجمع (PHNC) |

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بالم هيلز التجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط استلام فوري بفيو رائع-بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط متشطبه سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف كورنراستلام فوري ف بالم هيلز التجمع اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بالم هيلز القاهرة الجديدة | جاهزة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٣٥٤٬١٧٦ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    متصدر

    Experts Home logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع مميز إطلالة مباشرة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي البحيره متشطبة بالكامل للبيع في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع تشطيب Ultra High Lux

    Smart Location Group logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في بالم هيلز نيو كايرو سعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري بموقع مميز و سعر مميز للبيع

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سعر اقل من الماركت علي احسن فيو بالمشروع

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م للبيع باقل سعر في السوق وعلي احسن فيو

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في بالم هيلز |مفروشه وبالتقسيط

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Key Point for real estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٩١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مقدم واقساط متشطب ببالم هيلز

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في بالم هيلز استلام فوري

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف تكمله اقساط ببالم هيلز

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع