شقق للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 17

1,401 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٧٬١٥٥٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة 4غرف بسعر مغري متشطبة-اميز لوكيشن ف التجمع

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٩٬٢٠٠ جنيه

    بالم هيلز-ارخص شقة 183م بموقع مميز جدا للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المناظر الطبيعية فى بالم هيلز نيو كايرو

    Do estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة كورنر في بالم هيلز فيو رائع بسعر مغرى

    متصدر

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣١٨٬٠٤٠ جنيه

    باقل مقدم وخصم كبير شقة غرفتين متشطبة بفيو جاردن

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٨٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز – كورنر وفيو رائع بسعر مغرى

    متصدر

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٥٢٬٨٤٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو علي لاندسكيب باقل مقدم واطول سداد

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٣٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152م في كمبوند بالم هيلز التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩١٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في بالم هيلز علي شارع التسعين الرئيسي

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند بالم هيلز بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن امام مطار القاهره في بالم هيلز

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬١٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة جاهزة للسكن بالتكيفات ف بالم هيلز

    Smart Step logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧١٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة فى Cleo بالم هيلز أقل مقدم وأقساط

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٦٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي البحيره بافضل موقع اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٤٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب لقطه للبيع مقدم و اقساط

    Rakar Investments logo image

3

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٥٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كليو بالم هيلز نيو كايرو بأقساط

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقه استلام فوري في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالم هيلز بحديقة متشطبة بالكامل باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٦١٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو ارضي للبيع في بالم هيلز نيو كايرو 72متر

    Prime Company logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٦٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقه ستودويو في بالم هيلز نيو كايرو, 70متر

    Prime Company logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ,بسعر وموقع مميزين , بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع بالم هيلز متشطبة بالكامل باقساط

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٣٬٤٠١ جنيه/متر مربع