شقق للبيع في ابو الهول, صفحة 2

77 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردينيا هايتس 2 230م أرضي مرتفع بحري

    M.S.K Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للبيع في قلب التجمع الخامس جاردينيا 2

    Smart Location Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري و متشطبه بالكامل بجوار سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن جاهزة فورًا في جاردينيا 3 – موقع مميز

    Smart Location Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جاردينيا هايتس 3 إطلالة مفتوحة تسليم فورى

    El Hefny Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقه نص تشطيب بالكهرباء والسباكه

    Santorini logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٦٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع الفوري في جاردينيا 2

    Smart Location Group logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٥١٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه علي محور محمد نجيب

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% مقدم، واسكن السنة الجاية، وقسط لحد10 سنين

    The Icon Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة | تشطيب كامل | مدخل خاص جاردينيا

    Property Network logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    85م استيديو للبيع متشطب سوبر لوكس بحاردنيا هايتس

    Find Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٩٢٬٢٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه بين ستيت و سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى موقع متميزالتجمع الخامس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقتين ف العمارة 135 متر متشطبة بسعر 3مليون500.

    Al Ofok Investment logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه ابو الهول دبل فيس بمساحه 200 الدور الارضي

    Aqar Share logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:استوديو للبيع في جاردنيا هايتس 1

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع فى جاردينيا هايتس 1 على محمد نجيب ا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 105م للبيع بجاردينيا 2 – موقع هادي وسعر ممتاز

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم حجز 100ألف شقة 2غ قرب شيل أوت الرحاب قسط 10س

    Summit Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالقرب من محور جمال عبد الناصر ومحمد نجيب

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو حديقة وبالقرب من محور جمال عبد الناصر

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه(144م+3غرف+متشطبه) بمقدم 850الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – 3 غرف جاردينيا هايتس 3 | استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بمقدم 10% وقسط علي 10 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٦٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ألترا سوبر لوكس بجاردينيا 1 استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع