دوبلكس للبيع في لافينير, صفحة 4

122 عقارات أخرى
  • 9

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كامل التشطيب في اميز كمبوند

    Empire real estate and investment logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير -اقل سعر دوبلكس265م برووف بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٨٢٢٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس نصف تشطيب للبيع في لافينير صبور 265متر

    Prime Company logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة للبيع مباشرة على موقع مميز و بحري

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف جاهز للسكن سعر مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس في موقع مميز، جاهزة للسكن بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع روف في موقع مميز، جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع روف في موقع مميز وباقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي بحديقة بموقع مميز و بأقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافينير -اقل سعر دوبلكس265م برووف بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاردن 245م للبيع بكمباوند لافينير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في لافينير القاهره الجديدة بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في لافنير موقع مميز جدا

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس كورنر بجاردن 200م+ 3 غرف ماستر استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف سعر مميز جدا جاهز للسكن فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة للبيع بسعر أقل من سعر السوق، بإطلا

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف تحت سعر السوق جاهز للسكن لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف لاندسكيب فيو 265م+رووف 70م استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضى 3غرف ماستر 245م+جاردن 60م استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    6

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس رووف موقع مميز للبيع في لافينير استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع دوبلكس برووف في كمبوند لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف جاهز للسكن سعر مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن للبيع في قلب لافينير – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بإطلالة مميزة وبسعر أقل من سعر السوق

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس جاردن للبيع في لافينير 245 متر +جاردن 65م

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع