تاون هاوس للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 3

443 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ٨٣٢٬٥٣٤ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 255م خصم10% واقساط تصل 10سمصر ايطاليا

    IRTKAZ logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة تاون هاوس ميدل 230م فيو مفتوح حمام سباحة

    Edge Real Estates logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري تحت سعر السوق فيو علي حديقة

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٨٨٬٨٨٩ جنيه

    امتلك تاون هاوس فيلا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • ديبلو ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MBG Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ديبلو ايست

    2 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون واجهة شمالية - استلام فوري - لا فيستا سيتي

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع تشطيب كامل بفيو مميز استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في سيليا لعاصمة الإدارية الجديدة

    Property Network logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢٣٨ متر مربع

    ٨٣٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى تاون هاوس ريسيل متشطب بالكامل

    IRTKAZ logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٢ متر مربع

    ١٩٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر لقطه بمقدم1%فقط بالعاصمة بأقساط12س

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • روزفيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٧٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sorouh Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع برايم لوكيشن سعر مغري لاڤيستا سيتى

    TREX logo image

4

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ٨١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري لوكيشن مميز ريسيل بأقل من سع

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل سعر تاون فيلا كلاسيك استلام فوري في لافسيتا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بجاردن خاصه - استلام 12 شهر - فيو مفتوح

    Towers Map logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الباتيو جادي تاون هاوس 185م بفيو مميز

    Property  Hills. logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • لافيردي كاسيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٦٨٢٬٤٧٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    La Verde Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لا فيردى

    3 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس255م بسعر شقه استلام فوري ف قلب R8

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقه في الـ R8 وبمقدم تعاقد 155ألف

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بأقل من سعر الشركة موقع مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 3 نوم بأقل سعر استلام سنة تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧٤٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك تاون هاوس بجاردن خاصه - استلام سنه

    Towers Map logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • ميدتاون سكاي العاصمة الادارية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨١٧٬٨٦٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Better Home Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ميدتاون سكاي

    1 - 3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل مقدم و اطول فترة سداد مع لافيستا

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١١١٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر 253 متر استلام فوري باقل سعر

4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% استلم تاون هاوس ميدل تشطيب كامل فيو مميز

4

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٣٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه تاون هاوس 3 نوم بمقدم 5% استلام سنة

    Towers Map logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225م في العاصمة استلام فوري علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لافيستا سيتي

    3 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في العاصمة الإدارية الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العاصمة الإدارية الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…