شقق استوديو للبيع في تاج سيتي, صفحة 3

125 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى تاج سيتي شركه مدينه مصر استلام

    Sedra Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو 73م + جاردن 51م في تاج ستي

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥٨٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى فى تاج سيتى- فيو فيلات

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو لقطة 58م بكمبوند تاج سيتي,بالتجمع الخامس

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 63م بأقل سعر ,كمبوند تاج سيتي,بالتجمع

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٧٧٬٥٠٠ جنيه

    استديو استلام فوري 64م ,كمبوند تاج سيتي,بالتجمع

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فاخر 64م بأقل سعر ,كمبوند تاج سيتي,بالتجمع

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٧١١ جنيه

    استديو 58م فيو مفتوح ,كمبوند تاج سيتي,بالتجمع لقطة

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    2

    ٥٨ متر مربع

    ٦٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٥٣٬٢٥٠ جنيه

    استديو 80م بأقل سعر في كمبوند تاج سيتي التجمع

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٠٬٧٥٠ جنيه

    استديو 65م أفضل سعر في الماركت بكمباوند تاج سيتي

    Onyx for real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي – أورجامي جولف

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٨٩٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمبوند تاج سيتي - اورجامي

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو في تاج ستي استلام فوري بسعر مميز

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٧٣٬٠٠٠ جنيه

    استديو 58م بجاردن 45م بتاج ستي بمرحلة مميزة جدا

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٠٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو في ليك بارك بحري استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي ستوديو للبيع استلام بالفرش و الاجهزة

    Sedra Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع - استلام فوري - موقع مميز - تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 62م في تاج سيتي فوري مرحلة ليك بارك

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو بحري بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام شهور للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه باقل سعر في السوق بخصم 50% + تقسيط 12

    Falcon for Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للسكن في تاج سيتي - ليك بارك المرحلة

    Smartex logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استديو 75م للبيع في تاج ستي بفيو على لاند سكيب

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في تاج سيتي ليك بارك استلام فوري

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستديو للبيع فى Origami Taj City

    Utopia logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع