عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 41

1,496 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا فاخرة مستقلة في Hyde Park موقع مميز

    Element Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٣١٩ متر مربع

    ١٢٨٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة داخل Katameya Dunes –موقع مميز

    Element Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٢٢ متر مربع

    ٣٩٥٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | تشطيب كامل | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٤٧٢ متر مربع

    ٢٣٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكيفات

    Master Mind Real Estate Services logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه بالكامل للبيع في القطاميه ديونز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

6

    6

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا نموذج A تطل على اكبر فيو حدائق 890م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطة للبيع تشطيب كامل في Mivida

    Element Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٤٧ متر مربع

    ١٢٦٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بكمبوند قطامية رزيدانس - التجمع الاول

    Property Network logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون للبيع في موقع مميز كايرو فستيفال سيتى

    Ninety Two logo image

6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهز للسكن - إطلالة مفتوحة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحات كبيره لوكيشن مميز جاهزه لاستلام

    لا ريف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٩٠٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون لوكيشن مميز في Le Reve | سعر مميز جدا

6

    7+

    ٩٠٧ متر مربع

    ٥١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع متشطبه فوري ف التجمع الخامس| hyde park

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع استلام فوري ف التجمع الخامس| hyde park

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع قطامية هايتس اكستنشن

    Aqarpedia For Resale logo image

6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لارج فيلا بدروم للبيع موقع مميز 90% تشطيب في فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة في اميز لوكيشن في Badr City ب اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    6

    6

    ٦١٥ متر مربع

    ٢١٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص ومساحة ارض واسعة

    VERKKINS logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل من المالك متشطب فوري في هايد بارك

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح فلتين بجانب بعض -باطلالة مباشرة علي البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    لينا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٣٬٠٤٢٬٤٠٩ جنيه

    اكبر استاندلون 594 متر للبيع بكمبوند ماونتن فيو.11

    views investment logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٠٨٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مون فالي 2 – المستثمرين الشمالي

    Aqarpedia For Resale logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بالم هيلز ارض كبيرة موقع مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٠٧ متر مربع

    ٨٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    آي فيلا 305م + روف 90م للبيع | ماونتن فيو هايدبارك

    Circle Realestate logo image

6

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٠١٦ جنيه/متر مربع